בנייה חדשה  |  Мы здесь живем  |  דף הבית  |  הרשמה לרשימת תפוצה  |  ארכיון  |  צור קשר  
צור קשר אגף הנדסה
תגובות: 0   צפיות: 886
הקמת קרן חניה לחצור הגלילית
המועצה המקומית פתחה בהליכים המיועדים להסדיר נושא תכנוני רגיש ומורכב, של הסדרת מקומות חניה לפי החוק. לפי החוק, כל תושב, יזם, או בעל עסק, המבקש היתר בניה מוועדות התכנון והבניה הרלוונטיות (שיפוץ מבנה או בניית מבנה חדש), מחויב לדאוג לפתרון חניה במסגרת גבולות המגרש וזאת על פי התקנים המחייבים בחוק (לרוב התקן מושפע מסוג השימוש בקרקע: מגורים, מסחרי, מלונאות, תעשייה ועוד).
קרא עוד...
12:21 (04/02/18) עידן לב רן
תגובות: -1   צפיות: -1
חולקו מפות חדשות של חצור הגלילית עם שמות הרחובות החדשים
לאחרונה קיבלו כלל בתי האב בחצור הגלילית מפה מחודשת של חצור הגלילית עם שמות הרחובות החדשים. פרויקט ענק זה נוהל ברוח חזונה החדש של חצור הגלילית להפוך לעיר ירוקה, בעלת ערכים ולכן הוחלט לחלק את היישוב לשלושה חלקים- האזור הצפון מערבי קיבל שמות של עצים, האזור הדרום מערבי שמות פרחים והאזור התחתון שמות ציפורים. כמו כן, הציר הארוך ביותר ביישוב ברחוב הגאולים נקרא על שם מנחם בגין. דרך נוספת נקראה על שמו של אילן רמון ז"ל האסטרונאוט הישראלי הראשון שנהרג באסון המעבורת 'קולומביה'.
קרא עוד...
15:03 (04/05/14) הרצל לוי
תגובות: -1   צפיות: -1
מנכ"ל משרד השיכון בצפון סייר בחצור הגלילית
ייסלל כביש גישה שיחבר בין השכונות בוסתן וכרמים הנהלת מחוז הצפון בראשות, שמואל פייבלוביץ הגיע בשבוע שעבר לפגישת עבודה וסיור בשכונות הצפוניות של חצור הגלילית. לאור התעצמות הבנייה באזור זה ותוכנית הבנייה הנרחבת לחלקה הצפוני של חצור הגלילית, הוחלט על סלילת כביש שיחבר בין השכונות כרמים לבוסתן. הכביש יחל באזור המרכז לגיל הרך. עוד הוחלט על הקמת פארק משפחה בשכונת הכרמים. בשורה לא פחות גדולה היא תחילת תכנון 1100 יחידות דיור חדשות מצפון לכביש המוביל כיום לאתר תאנים. גם מערך המדרכות והכבישים בין פארק קק"ל לשכונת בנה ביתך יעבור חידוש.
קרא עוד...
13:02 (02/03/14) הרצל לוי
תגובות: 0   צפיות: 52
בדרך למיזם תיירותי
לאחר, שבשנים האחרונות גורמים מפרי חוק השליכו פסולת באתר המחצבה, הוחלט במועצה לפני כחודשיים, לחסום את הגישה לאתר. בדרך המובילה לאתר הוצבו סלעים ולצדם שלטי אזהרה, המסבירים על איסור מוחלט להשליך פסולת. לפני כשבועיים, החלו עבודות פינוי הפסולת מהמחצבה בהשקעה של 100,000 ש"ח. עשרות טונות אשפה פונות מהאתר, שהחל לעבור שיקום הדרגתי, לקראת הקמת פרויקט תיירותי גדול במקום. "במסגרת החלטת הממשלה להפוך את חצור לעיר מרכזית בגליל, אנחנו הולכים על מספר מיזמים תיירותיים בחצור. היום התחלנו תהליך ממושך ומאתגר להפוך את אתר המחצבה לפארק תיירות ונופש, שיכלול כפי שנראה כעת פארק ספורט אתגרי לכל המשפחה", ציין שמעון סויסה.
קרא עוד...
13:00 (02/03/14) הרצל לוי
תגובות: 0   צפיות: 29
פיצוץ צינור מקורות גם לסחף אדיר של סלעים ואדמה בחצור הגלילית
יום שישי האחרון (ליל שבת ), שעת חצות, הייתה אמורה להיות השעה השקטה ביותר בחצור הגלילית מכל ימות השבוע, אולם צינור מים ענק ( בקוטר 20 צול) התפוצץ בדיוק בשעה זו במתחם בריכת המים של חברת מקורות. בעקבות הפיצוץ נוצר סחף אדיר של מים, מהולים באדמה וסלעים שהגיע עד לרחוב יצחק שמיר (צה"ל) בסמוך לגני הילדים איתמר וסיגלית. כתוצאה מהסחף נסתמו ניקוזים ונגרם נזק קטן לתשתית. חברת מקורות פעלה במהירות להסדרת הנזקים ולביצוע עבודות ניקיון שימשכו גם בימים הקרובים.
קרא עוד...
15:40 (09/02/14) הרצל לוי
תגובות: 0   צפיות: 30