בנייה חדשה  |  Мы здесь живем  |  דף הבית  |  הרשמה לרשימת תפוצה  |  ארכיון  |  צור קשר  
בתי ספר וגני ילדים
משפחת אמר פתחה את ההרשמה למלגה מקרן ע"ש סימה אמר ז"ל לסטודנטים מחצור הגלילית
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
08:50 (31/08/14) הרצל לוי
המועצה פנתה למשרד החינוך להקצות היסעים למגזר החרדי
ראש המועצה שמעון סויסה, יצחק מלכה ומנהל אגף החינוך יוסי עמר, יצאו לפגישת עבודה בירושלים. השלושה נפגשו עם בעלי תפקידים במשרד החינוך ודנו בשיפוץ וחידוש מוסדות חינוך, בניית כיתות גנים וחיזוק מבנים מפני רעידת אדמה. סוגיית הקמת מערך היסעים לבנות חצור, הלומדות בבתי ספר חרדים בצפת עלתה על סדר היום. בימים הקרובים ישלח מנהל אגף החינוך יוסי עמר טפסים רלוונטיים למשרד החינוך בנושא חשוב זה.
קרא עוד...
14:05 (19/03/14) הרצל לוי
תגובות: 0   צפיות: 18
שגרירי חצור הצעירים בשליחות מעבר לים
משלחת בני נוער מחצור הגלילית יצאה לפאלם ביץ (ארה"ב) כחלק מתוכנית שגרירים הפועלת בשיתוף הסוכנות היהודית. המשלחת מורכבת מבני נוער בחצור צפת וראש פינה. בני הנוער עברו תהליך ארוך של כשנה ובסיכומו של תהליך זה יצאו לארה"ב, לייצג את הגליל בקרב יהדות ארה"ב.
קרא עוד...
14:03 (19/03/14) הרצל לוי
תגובות: 0   צפיות: 28
תלמידי חצור אוכפים בטיחות בדרכים
משלחת תלמידים מתכנית חינוך לפסגות נפגשו עם ראש המועצה שמעון סויסה ומנהל אגף החינוך יוסי עמר והציגו בפניהם מספר מקומות בחצור, העלולים להוות מפגעי בטיחות. סויסה ועמר התרשמו מאד מעבודתם של התלמידים והבטיחו לטפל בבקשותיהם.
קרא עוד...
14:01 (19/03/14) הרצל לוי
תגובות: 0   צפיות: 2
״מצעד הספרים״ בבית ספר ״שבט סופר״ יוצא לדרך
ביום שלישי , התקיים בספרית בית הספר כינוס פתיחה ל"מצעד הספרים", שנערך בסימן הנושא השנתי ״ האחר הוא אני״. מטרת המצעד לעודד את התלמידים לקריאת ספרים .
קרא עוד...
13:59 (19/03/14) הרצל לוי
תגובות: 0   צפיות: 5
מסיבת סידור לילדי כיתה א' בבי"ס "שבט סופר"
ביום שלישי שעבר ,נערכה מסיבת קבלת הסידור כמיטב המסורת הבית ספרית. המסיבה התקיימה בגן הארכיאולוגי בטבריה. ההורים והתלמידים צפו בהצגה בנושא חוני המעגל הדנה בחשיבות התפילה בכלל ותפילת הגשם. לאחר מכן, נערכה פעילות חווייתית בטיילת טבריה .התלמידים יצאו למשחק מרוץ מרתק שכלל כתבי חידה ומשימות מגוונות. הפעילות הסתיימה בקבר הרמב"ם ,שם קראו פרקי תהילים + תפילת הגשם. בהמשך התוכנית, התכנסו כולם במרכז מורשת הרמב"ם, שם צפו בסרטון קצר על דמותו של הרמב"ם, נערכה הכרות עם צמחים שמהם הכין הרמב"ם תרופות וצמחי מרפא. התלמידים הכינו שקית מצמחי מרפא ולבסוף חולקו בבית המדרש סידורים וציציות. הערב היה איכותי ומרגש במיוחד.
קרא עוד...
13:58 (19/03/14) הרצל לוי
תגובות: 0   צפיות: 48
מערכת החינוך מתחילה בהיערכות לשנה"ל הבאה
כחלק משגרת העבודה של ראש המועצה שמעון סויסה, מנהל אגף החינוך יוסי עמר ונציגי מועצה נוספים, נערכה פגישה עם צוותי ההוראה של בתי הספר אורט ואמי"ת. ראש המועצה שמעון סויסה העביר שיעור באזרחות לתלמידי יא'- יב' בשני בתי הספר, נפגש עם המורים ושוחח איתם על המתרחש בבתי הספר מנקודת מבטם. סויסה הודה להם על התוצאות הנפלאות של מבחני הבגרויות בשני בתי הספר. בהמשך נערכה ישיבת עבודה עם הנהלת בתי הספר, מתוך ראייה להתחיל ולתכנן את שנת הלימודים הבאה.
קרא עוד...
09:01 (23/02/14) הרצל לוי
תגובות: 0   צפיות: 9
תלמידי ביה"ס היסודי אורט חצור הגלילית קיבלו את פניו של ראש ממשלת קנדה
ראש ממשלת קנדה סטיבן הרפר, הגיע בשבוע שעבר לביקור בגליל העליון והניח אבן פינה למרכז המבקרים והמחקר באגמון קק"ל החולה – אתר הצפרות. בית- הספר היסודי אורט חצור נבחר על ידי קק"ל לייצג את כלל בתי הספר בצפון ולקבל את פניו של ראש ממשלת קנדה . תלמידי וועדת "איכות הסביבה" ורכזת התחום בבית הספר ריקי ששון השתתפו בטקס הנחת אבן הפינה וקבלו את פניו של ראש ממשלת קנדה באגמון החולה. בטקס נכחו מכובדים רבים מהארץ ומהעולם, מנכ"ל קק"ל ,חברי כנסת, שרים, הקהילה היהודית בקנדה, ראשי ערים מקנדה , ראשי ערים בגליל, ביניהם ראש מועצת חצור הגלילית שמעון סויסה. בית הספר היסודי אורט ע"ש אברט הוסמך וקיבל "תו ירוק" וכיום מכונה "פנינת הגליל" ,הכינוי ניתן על פועלו הרב והאחריות שתלמידי ביה"ס מגלים בשמירה על איכות הסביבה .
קרא עוד...
09:48 (31/01/14) הרצל לוי
תגובות: 0   צפיות: 11
עוד קפיצת מדרגה אורט יסודי חצור הגלילית
"מובילים במבחני המיצב הארציים" "גאווה בית ספרית, כבוד למערכת החינוך בחצור הגלילית" – דבריה של מנהלת בית הספר אורט יסודי חצור הגלילית, לאחר קבלת תוצאות מבחני המיצב הארציים. במבדק שנערך אשתקד, הושם דגש על נושא השפה לכיתות ב. כיתות ה נבחנו במתמטיקה ובשפה. בשני המקצועות הללו השיגו תלמידי אורט יסודי חצור, ממוצע גבוה ביחס לממוצע הארצי. פרמטר נוסף שנבדק הוא תחושת הביטחון של תלמידי בית הספר, המכונה בהגה המקצועית "אקלים בית ספרי". הילדים ציינו כי הם חשים מוגנים בבית הספר ובחצרות. מנהלת בית הספר אליס כהן ציינה כי לאורך יום הלימודים, המורים עוטפים את הילדים, אם במסדרונות ואם בהפסקות. "הפחתנו אלימות מילולית ופיזית לרמה אפסית". גם העידן הדיגיטלי חדר בהצלחה רבה לבית הספר. שילוב התקשוב בהוראה הוכיח עצמו. התלמידים מגלים ערנות יתר ומגבירים קשב, כאשר נחשפים לאמצעים דיגיטליים, המוכרים להם, במקום אלו המסורתיים. אליס כהן: "אני גאה בכלל צוות ההוראה שלנו. כולם מכיתות א ועד ו עושים עבודה מדהימה. יש לנו אחריות גדולה לחנך את הדור הבא להישגיות לצד ערכים".
קרא עוד...
09:46 (31/01/14) הרצל לוי
תגובות: 0   צפיות: 23
הסתיימה ההרשמה לגנים הקיבוציים בחצור הגלילית
ביום שלישי החלה ההרשמה לגני הילדים לשנת תשע"ה בגנים הזורמים (הקיבוציים). כל ההורים שהגיעו להגרלה קיבלו מענה הולם וילדיהם שובצו במקומות הפנויים בגנים לשנת תשע"ה, למעט מספר קטן של הורים שבחרו להיות בהמתנה בגן שבחרו בו.
קרא עוד...
10:40 (01/01/14) רותי עמר
תגובות: 0   צפיות: 17