בנייה חדשה  |  Мы здесь живем  |  דף הבית  |  הרשמה לרשימת תפוצה  |  ארכיון  |  צור קשר  
אגף הרווחה אגף גזברות אגף הנדסה אגף טכני מרכז צעירים תנופת הבנייה מתנ"ס
המרכז לגיל הרך אמנים בחצור מוקד עירוני
שוברים שיאים במספר הנרשמים לקייטנות בגני הילדים!
סיום שנת הלימודים ויציאת הילדים לחופשה בזמן בו ההורים עדיין עובדים גורם להורים רבים חוסר שקט בחיפוש אחר פתרונות איכותיים לילדיהם. בדיוק לשם כך מפעיל אגף החינוך של המועצה, את קייטנת הגנים בישוב ומאפשר להורים מענה במהלך כל חודש יולי ( 4 שבועות). כ-500 ילדים ולידות, מכל המגזרים, נטלו חלק בקייטנות הגנים! מספר כמעט כפול משנה שעברה!
קרא עוד...
09:20 (30/07/17)
תגובות: 0   צפיות: 3
אופק לחינוך-מתכננים את שנת הלימודים הקרובה עם מח"ר!
כחלק מתפיסה כי ההשקעה בחינוך היא בראש מעייני המועצה, וכי מושקעים משאבים רבים במערכת החינוך, במגוון תוכניות ופרויקטים המעבים את תוכנית הלימוד של משרד החינוך הוחלט על תכנית יישובית הנקראת "אופק"- אשר מתכללת את כלל התוכניות היישוביות והמשאבים המוענקים לילדים מגיל לידה ועד גיוס. במטרה לתת לכל ילד ביישוב בשכבת גיל את המענה המתאים.
קרא עוד...
14:09 (27/07/17)
תגובות: 0   צפיות: 8
באים עד אליכם לשכונה-המועצה מגיע אל התושב
במועצה המקומית חצור, קשובים לתושבים. כחלק מהתפיסה "אוהבים את הבית" ועל מנת להשקיע בשכונות השונות, את המשאבים הנדרשים, יגיע ראש המועצה, מלווה בצוות מהמועצה לסיורים בשכונות, אליהם יוזמנו תושבי השכונה, לשמוע ולהשמיע. הסיור יערך פעם בחודש, כל פעם בשכונה אחרת, אליו יוזמנו תושבי השכונה.
קרא עוד...
14:05 (27/07/17)
תגובות: 0   צפיות: 3
ילדים ונוער יצאו לחופשה-הסתיימה תשע"ז-שנת לימודים פוריה!
יש במה להתגאות בחצור! ישוב צומח ואיתו גדלה כמות הילדים, מספר הגנים ובתי הספר. צפי הזכאות לתעודת בגרות נאמד בכ-73% מהגבוהים באזור! בחצור בית ספר מנגן, גן טיפולי, כיתות חינוך מיוחד, שלוחה לימודית של חיל האוויר ושיעור מתגייסים גבוה!
קרא עוד...
14:04 (27/07/17)
תגובות: 0   צפיות: 3
קהילה צומחת וחזקה עם שיעור גירושין הנמוך בארץ-חצור הגלילית
על פי נתונים שהתפרסמו בשבוע שעבר, ע"י הנהלת בתי הדין הרבניים חצור הגלילית ותל מונד הן הרשויות המקומיות אשר בהן מספר המתגרשים הנמוך ביותר מבין מועצות, רשויות ועיריות בכל הארץ. האוויר והאווירה הקהילתית בחצור, שומרות על המשפחה!
קרא עוד...
13:26 (27/07/17)
תגובות: 0   צפיות: 5
מכרז ביצוע לפרויקט החניות הגדול - יוצא לדרך!
החברה הכלכלית חצור, שהוקמה במטרה להיות זרוע הביצוע של עבודות תשתית ובנייה בחצור הגלילית,הוקמה לפני מעט יותר משנה כחלק מהחלטת הממשלה. מאז הקמתה עוסקת החברה הכלכלית בתכנון פרויקטים כגון שוק הקארדו, שער לחצור, שיפוץ מרכז רסקו ועוד. לראשונה יוצא מכרז לביצוע ותהליך העשייה מתרחש הלכה למעשה!
קרא עוד...
13:16 (27/07/17)
תגובות: 0   צפיות: 1
לראשונה בהיסטורית המועצה "חצור הגלילית"-יושקעו מעל 56 מיליוני שקלים למען רווחת התושבים ופיתוח הישוב!
במועצה הוחלט לשים את התושב וצרכיו במרכז וכך אכן מיושם הלכה למעשה. לראשונה, בזכות התזרים החיובי ובעקבות התייעלות המועצה, בראשותו של מר' שמעון סויסה, הוכרזה המועצה כ"רשות יציבה" לאחר שנות גירעון רבות. הכרזה זו, מאפשרת למועצה לבצע השקעה מרחיקת לכת, בשיפור השירותיים המוענקים לתושבים, בתחומים שונים. ביום ראשון התכנסה ישיבת הנהלת המועצה אליה הוזמנו התושבים. בישיבה הוצגו הפרויקטים שהסתיימו, פרויקטים בתהליכי ביצוע ופרויקטים מתוכננים-עלות כלל הפרויקטים מסתכמת בכ- 56,475,000 ₪! היכולת לפעול בסדר גודל זה, נעוצה בהצלחתה הכלכלית של המועצה, באיגום משאבים ממקורות שונים וההכרזה על המועצה כ"רשות יציבה".
קרא עוד...
11:28 (11/06/17)
תגובות: 0   צפיות: 31
ממשיכים לעשות סדר בחצור הגלילית
החל מיום חמישי ה-1.6 החלה המועצה המקומית באכיפת איסור חנייה של אוטובוסים ומשאיות מעל ל-10 טון ברחבי היישוב בין השעות 16:00 עד 9:00 וכבר עם התחלת האכיפה נוכחנו לשיתוף פעולה מצד הנהגים. בתחילת השבוע נפגשו הנהגים עם ראש המועצה שהראה להם את צילומי מצלמות הבטיחות והרגיע אותם. לצורך חניית כלי הרכב הוקצו 3 מגרשים: חניית אצטדיון הכדורגל, חנייה ברחוב בן-ציון נתניהו- סמוך לבית הספר קול יהודה וחנייה ליד בנק הפועלים באזור התעשייה.
קרא עוד...
11:22 (11/06/17)
תגובות: 0   צפיות: 9
מסיימים את עונת הכדורגל 2016-2017
השבוע התקיים טקס סיום עונת הכדורגל של ילדי חצור. מגיע רוב תודות לאנשים שלקחו חלק מהעונה המרהיבה הזו ופועלים על מנת לקדם את הכדורגל בחצור: ליושב ראש העמותה דני בן עזרא, למזכיר העמותה מוטי עייש, לצוות המאמנים ג'קי מלול, יהודה חטואל וטל אסור, מנהלי הקבוצה אבי שאשא, שגיב סויסה וגבי אלול, ההורים והשחקנים הצעירים.
קרא עוד...
09:07 (04/06/17)
תגובות: 0   צפיות: 3
18:35 (29/01/17) עידן לב רן
ממשיכים לעשות סדר לביטחון ורווחת התושבים
בתום חודשי הסברה, הדרכה והכוונת הציבור תחל המועצה המקומית חצור הגלילית בפעולת אכיפה בתחומים הבאים:אכיפת חניות, תאסר חניית אוטובוסים ומשאיות (מעל 10 טון) ביישוב, שכונת נווה הרים תהפוך לחד סיטריתיאסר עישון במקומות ציבוריים (בדגש על קניון גליל עליון ומוסדות ציבור)
קרא עוד...
15:57 (26/12/16)
תגובות: 0   צפיות: 9
סגן שר הבינוי והשיכון ז'קי לוי הגיע לחצור הגלילית
הגיע עם בשורה, יצא עם תעודת "יקיר חצור הגלילית". זה לא היה עוד ביקור ממלכתי, זקי לוי, סגן שר הבינוי והשיכון הגיע עם בשורה גדולה לתושבי חצור. " .אני מבטיח כי אמשיך לסייע למועצה המבורכת בחיזוקה ובהתפתחותה "
11:29 (24/01/16)
תגובות: 0   צפיות: 92
חצור הגלילית ממשיכה להתקדם
תוצאות ההתנהלות הכלכלית הנכונה, ברצף מזה 4 שנים, הביאו לביטול החשב המלווה מטעם משרד הפנים בחצור הגלילית. לאור שיפור משמעותי בתחום הכספי, ביטל השבוע משרד הפנים את מינויה של החשבת המלווה במועצה המקומית חצור הגלילית.
11:23 (24/01/16)
תגובות: 0   צפיות: 53
חדשות
מבקר המועצה והממונה על תלונות הציבור
ארנונה
צור קשר
דוח לתושב - חוק חופש המידע
רישוי עסקים
מכרזים
 
 


עיצוב ובניית אתר: דפנה וקסלר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | הצטרף לרשימת תפוצה | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS