בנייה חדשה  |  Мы здесь живем  |  דף הבית  |  הרשמה לרשימת תפוצה  |  ארכיון  |  צור קשר  
10:08 (12/12/17) עידן לב רן
פרויקט אוהבים את ועד הבית החל בתרועה רמה! בשבוע החולף תושבי בניין 75 ברחוב מנחם בגין, בניין 2147 ברחוב החסידה בשיתוף עם עובדי המועצה, ש"ש מגרעין חצור, גרעין מעשה, השומר החדש, בנות השירות לאומי ודיירי הבניין התאחדו להפנינג שיפור חזות הבניינים.
המהפכה שבדרך!
פרויקט חידוש מערך פינוי האשפה רוקם עור וגידים ובשבועות הקרובים יחושו בו תושבי חצור. הפרויקט יכלול החלפה ושדרוג פחי האצירה שהיו מפלסטיק, לפחים חזקים ממתכת בעלי קיבולת גדולה יותר אשר בעתיד הקרוב גם יותקן בהם צ'יפ אלקטרוני המשדר למוקד מרכזי בזמן פינוי הפח הבודד. שדרוג המערך והוספת פחים יאפשר מענה יעיל, עקבי, בריאותי ואסטטי לאיסוף האשפה ולשחיקת הפחים הקיימים.
קרא עוד...
10:08 (12/12/17)
תגובות: 0   צפיות: 0
הכל זהב- חונכים את בית ותיקי חצור!
בשבוע שעבר זכו ותיקי חצור לחנוכת מרכז יום לבני גיל הזהב שמשתרע על שטח 500 מ"ר . הבית שופץ בהשקעה של 9 מיליון ₪ ויאפשר לבני גיל הזהב ביישוב השתתפות בפעילויות פנאי מגוונות. במועדון החדש חדרי האוכל והשירותים מרווחים ומונגשים, נוספה מרפסת שמש מרווחת ונאה בה יוכלו ליהנות ותיקי היישוב מהאוויר הצח של האזור.
קרא עוד...
10:06 (12/12/17)
תגובות: 0   צפיות: 0
מליאת המועצה אישרה תקציב שיסתכם כ-רבע מיליארד ₪
מליאת המועצה התכנסה לאישור תכנית העבודה ותקציב לשנת 2018. בהתכנסות סקרו המנכל והגזבר בפני חברי המליאה את השיפור הרב בהתנהלות התקציבית ב2017 ואת ספר התקציב לשנת 2018 שהינו הגבוהה בהיסטוריה של חצור הגלילית ועומד על כ- 80 מיליון ₪ ובתוספת של תב"רים (תקציבים בלתי רגילים) מגיע לרבע מיליארד ₪!
קרא עוד...
10:04 (12/12/17)
תגובות: -1   צפיות: -1
שנה חדשה תקציב היסטורי של כ80 מלש"ח והעשייה ממשיכה ומתעצמת!
הנהלת המועצה התכנסה לאישור תכנית העבודה ותקציב לשנת 2018. בהתכנסות סקרו המנכל והגזבר בפני חברי ההנהלה את השיפור הרב בהתנהלות התקציבית ב2017 ואת ספר התקציב לשנת 2018 שהינו הגבוהה בהיסטוריה של חצור הגלילית ועומד על כ- 80 מיליון ₪.
קרא עוד...
16:19 (06/12/17)
תגובות: 0   צפיות: 1
מצוינות בכדורגל כראי להצלחה בחיים-הרצאה נודדת עם רן בן שמעון במרכז צעירים
במסגרת פרויקט "הרצאה נודדת" של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, הגיע ביום ראשון רן בן שמעון. רן, כדורגלן עבר שעשה קריירה מפוארת בליגה הישראלית הבכירה ובנבחרת ישראל. כשחקן במדי הפועל חיפה זכה עם קבוצתו, באליפות היסטורית והפך לאחד מסמלי הקבוצה.
קרא עוד...
16:15 (06/12/17)
תגובות: 0   צפיות: 0
בליגה של הגדולים: מעל 77% מבוגרי אורט ואמית זכאים לבגרות
מערכת החינוך בחצור הגלילית מציגה הצלחות גבוהות מהממוצע האזורי-שיעור הזכאים לבגרות בבית ספר אמית עומד על 79% כאשר הצפי לאחר מועד חורף עומד על כ-83%. שיעור הזכאים לבגרות בבית ספר אורט עומד על 77% כאשר בצפי לאחר מועד החורף צפוי גם כן לעבור את ה80%.
קרא עוד...
16:14 (06/12/17)
תגובות: 0   צפיות: 2
16:04 (06/12/17) עידן לב רן
תכנית מנהיגות 'רואים רחוק', פועלת בקריית החינוך אורט, בחצור הגלילית, זו השנה השישית.בתכנית שותפים תלמידים מכיתות ח' עד יא (תכנית צומחת) שנבחרו בקפידה בהמלצת הצוות החינוכי וראיונות אישיים של מנהל העמותה ורכזת התכנית. לפני 4 שנים החלה התכנית עם כעשרים תלמידים וכיום התכנית מונה 52 תלמידים.
13:12 (29/11/17) עידן לב רן
כמידי שנה, כחלק מחיזוק הקשר והשיתוף פעולה בין הקהילה לכוחות הביטחון, התקיים ביום שלישי האחרון, יום ילק"ם-פעילות משותפת למד"א, משטרה, יחידת חילוץ, כיבוי אש, קק"ל, המועצה המקומית והמתנ"ס במטרה להציג בפני הקהילה המקומית את תחומי האחריות של כל אחד מהארגונים תוך כדי מתן דגש על חינוך לאזרחות ושמירה חוק.
יוצאים למאבק על צדק חלוקתי-חצור פועלת לקבלת כספי הארנונה השייכים לה למען תושביה!
הרקע לסיפורבשנות החמישים, עת הגיעו העולים לחצור הגלילית, הייתה בישוב מצוקת מקום והעולים נאלצו להתיישב על אדמות שהיו תחת חסותה של מועצת ראש פינה. מאז, ראש פינה מוגדרת כיישוב עולים שגובה 100% מתעריפי הארנונה מהממשלה ומבסיסי צה"ל לעומת יישובים אחרים שמורשים לגבות על פי חוק 30% מהתעריף.
קרא עוד...
13:09 (29/11/17)
תגובות: -1   צפיות: -1
ביקור סמנכ"ל בינוי ופיתוח משרד החינוך, תמיר בן משה, לקראת חיזוק מבני ביה"ס וחידושם
השבוע סייר סמנכ"ל בינוי ופיתוח במשרד החינוך, תמיר בן משה, במוסדות החינוך ברחבי היישוב כשהוא מלווה ע"י ראש המועצה ומנהל אגף החינוך. בן משה הגיע לביקור בחצור הגלילית על מנת ללמוד על התפתחות היישוב והערכות לקראת הקמת מוסדות חינוך בשכונות החדשות, כחלק מתוכנית פיתוח מערך החינוך היישובי. בשיתוף עם צוותו של בן משה, תגובש תכנית אב לבינוי מבני חינוך בישוב שתוגש כתכנית עבודה לעשור הקרוב.
קרא עוד...
16:15 (19/11/17)
תגובות: 0   צפיות: 7
מעל 700 ילדים מיישובי הסביבה בוחרים מדי יום במערכת החינוך בחצור הגלילית
מנכ'ל משרד החינוך, שמואל אבואב ביקר השבוע בחצור הגלילית יחד עם מנהלת המחוז , ד'ר אורנה שמחון. המנכ"ל שאך נכנס לתפקידו נחשף למערכת החינוך בחצור הגלילית, שמע ולמד על ההלימה בין תכנית החומש החינוכית האסטרטגית של משרד החינוך לתכנית החינוך של המועצה.
קרא עוד...
16:09 (19/11/17)
תגובות: 0   צפיות: 4
התייעלות אנרגטית זה חצור!
משרד הכלכלה והתעשייה אישר מענק ע"ס 650 אלף ₪ למועצת חצור הגלילית עבור פעילות התייעלות אנרגטית עירונית. שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן: "התוכנית להתייעלות אנרגטית היא בשורה לרשויות המקומיות ולאיכות הסביבה בה אנו חיים. לצד החשיבות הסביבתית, יש לחיסכון בחשמל גם יתרון כלכלי- את הכסף שנחסך בחשבון החשמל של העירייה, ניתן לתעל לטובת תוכניות נוספות, לרווחת תושבי העיר".
קרא עוד...
14:02 (02/11/17)
תגובות: 0   צפיות: 0
הנחלה-בוחרים בטבע, בוחרים במשפחה.
במקום הטוב ביותר בשכונת הבוסתן בחצור הגלילית, מול נוף עוצר נשימה של הרי הגולן המרהיבים, שדות ירוקים ועיצוב אדריכלי מוקפד המשלב מול טבע וקידמה, נבנה בימים אלו פרויקט הנחלה. הפרויקט נמצא באזור בנה ביתך, סמוך למוסדות חינוך, מרכזי בריאות,בתי כנסת, מרכזי תרבות וספורט ופארק של 12 דונם המציע אטרקציות לכל המשפחה. לפרויקט נגישות לכביש 90 המאפשרת גישה קלה לעובדים מחוץ לחצור.
קרא עוד...
13:43 (02/11/17)
תגובות: 0   צפיות: 3
פגישת עבודה מניבת פירות לקראת השנה החדשה עם מנכ"ל חברת נתיבי ישראל
פגישת עבודה פוריה התקיימה לפני מספר ימים בין מנכ״ל חברת נתיבי ישראל ניסים פרץ, ראש המועצה שמעון סויסה וצוות המועצה. בפגישה, בעקבות בקשת ראש המועצה הציג פרץ את עבודת התכנון לרכבת שתגיע מכרמיאל, לכיוון חצור הגלילית.
קרא עוד...
13:37 (02/11/17)
תגובות: 0   צפיות: 2
15 תלמידים נוספים הצטרפו לעולם הטכנולוגי
חצור ממשיכה להכניס תלמידים לעולם המחשבים! במסגרת תכנית "מחשב לכל ילד" קיבלו השבוע 15 תלמידים תעודות סיום לאחר שעברו קורס הכשרה בשימושי מחשב, ואף קיבלו את המחשבים החדשים לביתם. תלמידים אלו מצטרפים לכ-600 תלמידים אשר זכו במחשב חדש בשנים קודמות בחצור הגלילית.
קרא עוד...
13:36 (02/11/17)
תגובות: 0   צפיות: 0
האיום האירני, המצב בסוריה והיחסים באזור-הביאו את ניר דבורי לחצור
במסגרת פרויקט "הרצאה נודדת" של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, הגיע ביום ראשון ניר דבורי למרכז צעירים בחצור הגלילית להרצאה בנושא האיום האירני, ההסכם הגרעיני, המלחמה בסוריה והמצב האזורי. ההרצאה נגעה גם בסדר והכוחות ומערבת החיזבאללה והחמאס. טיב היחסים בין ישראל למדינות ערב ובכללן שיקום היחסים עם טורקיה, הפעילות מול מצרים – יחסים טובים מתמיד, המון אינטרסים משותפים ושיתוף פעולה הדדי להדיפת החמאס, ערב הסעודית, היחסים עם מדינות אירופה ועוד.
קרא עוד...
13:35 (02/11/17)
תגובות: 0   צפיות: 1
"מביאים את הבשורה לכרמיאל": נחנך קו הרכבת בין מרכז הגליל לת"א
זמן הנסיעה בקו, המחבר בין תל אביב למרכז הגליל, יימשך שעה וחצי. עם פתיחת הקו יוכלו תושבי האזור לנסוע מתחנות הרכבת אחיהוד וכרמיאל ללא תשלום במשך שלושה חודשים, לכל יעד בארץ. בתום שלושה חודשי נסיעות חינם, תינתן הנחה של 50% בדמי הנסיעה למשך שנתיים נוספות.
קרא עוד...
08:23 (25/09/17)
תגובות: 0   צפיות: 17
מלגת קרן 'האחים אמר'
משפחת אמר ממשיכה לתמוך בסטודנטים בתחום ההנדסה ופרא רפואה ומעניקה מלגות לסטודנטים בתחום, בני חצור. בשנים האחרונות מקדישה המשפחה תקציבים למתן המלגות, בסך כולל של 48,000. בשבוע האחרון קיבלו את המלגה 14 סטודנטים בטקס במעמד ראש המועצה שמעון סויסה, ראש אגף החינוך יוסי עמר והמשפחה.
קרא עוד...
08:32 (23/08/17)
תגובות: 0   צפיות: 6
אמונה בחינוך לגיל הרך
לאחרונה התקיים סיור משותף, במעון אמונה-מעון רב תכליתי, בו השתתפו ראש המועצה, הנהלת אמונה, מנכ"ל אמונה ומשרד הרווחה. הסיור התקיים כחלק מתהליך מתמשך של חידוש גני הילדים ולבקשת הורים שהצביעו על תיקונים נדרשים במקום. בפגישה הציג ראש המועצה את תפיסת העולם על פיה מעונות היום ישודרגו ויותאמו לסטנדרט גבוה לו התחייבה המועצה.
קרא עוד...
08:31 (23/08/17)
תגובות: 0   צפיות: 2
חלוקת מלגת הלורד משכון ומגבית בריטניה-שנה שביעית של הצלחה אקדמית!
זו השנה השביעית לחלוקת מלגה מבורכת זו. הטקס נערך במעמד ראש המועצה שמעון סויסה, ראש אגף החינוך יוסי עמר וגרשון האריס – נציג התורמים. 91 סטודנטים, תושבי חצור הגלילית קיבלו בשבוע שעבר מלגות קרן לורד משכון ומגבית בריטניה בסה"כ כולל של כ-219,000 ₪.
קרא עוד...
08:30 (23/08/17)
תגובות: 0   צפיות: 1
חוק הנוער-מה מטרתו? כיצד עוזר ומגן על הילדים ומשפחתם
הלשכה לשירותיים חברתיים של המועצה המקומית חצור מופקדת על ישום חוק הנוער. חוק הנוער נחקק ע"י כנסת ישראל במטרה להגן על ילדים ובני נוער, אשר נפגעו ע"י בוגר או קטין ומסדיר את אופן הטיפול בהם. היציאה לחופשת הקיץ נתפסת כמועדת לפורענות בקרב ילדים ובני נוער, בביתם ומחוצה לו וגם בדיוק הזמן ללמוד ולהכיר את מסגרת השירות המוצעת לתושבים.
קרא עוד...
08:29 (23/08/17)
תגובות: 0   צפיות: 3
שוברים שיאים במספר הנרשמים לקייטנות בגני הילדים!
סיום שנת הלימודים ויציאת הילדים לחופשה בזמן בו ההורים עדיין עובדים גורם להורים רבים חוסר שקט בחיפוש אחר פתרונות איכותיים לילדיהם. בדיוק לשם כך מפעיל אגף החינוך של המועצה, את קייטנת הגנים בישוב ומאפשר להורים מענה במהלך כל חודש יולי ( 4 שבועות). כ-500 ילדים ולידות, מכל המגזרים, נטלו חלק בקייטנות הגנים! מספר כמעט כפול משנה שעברה!
קרא עוד...
09:20 (30/07/17)
תגובות: 0   צפיות: 5
אופק לחינוך-מתכננים את שנת הלימודים הקרובה עם מח"ר!
כחלק מתפיסה כי ההשקעה בחינוך היא בראש מעייני המועצה, וכי מושקעים משאבים רבים במערכת החינוך, במגוון תוכניות ופרויקטים המעבים את תוכנית הלימוד של משרד החינוך הוחלט על תכנית יישובית הנקראת "אופק"- אשר מתכללת את כלל התוכניות היישוביות והמשאבים המוענקים לילדים מגיל לידה ועד גיוס. במטרה לתת לכל ילד ביישוב בשכבת גיל את המענה המתאים.
קרא עוד...
14:09 (27/07/17)
תגובות: 0   צפיות: 8
באים עד אליכם לשכונה-המועצה מגיע אל התושב
במועצה המקומית חצור, קשובים לתושבים. כחלק מהתפיסה "אוהבים את הבית" ועל מנת להשקיע בשכונות השונות, את המשאבים הנדרשים, יגיע ראש המועצה, מלווה בצוות מהמועצה לסיורים בשכונות, אליהם יוזמנו תושבי השכונה, לשמוע ולהשמיע. הסיור יערך פעם בחודש, כל פעם בשכונה אחרת, אליו יוזמנו תושבי השכונה.
קרא עוד...
14:05 (27/07/17)
תגובות: 0   צפיות: 8
ילדים ונוער יצאו לחופשה-הסתיימה תשע"ז-שנת לימודים פוריה!
יש במה להתגאות בחצור! ישוב צומח ואיתו גדלה כמות הילדים, מספר הגנים ובתי הספר. צפי הזכאות לתעודת בגרות נאמד בכ-73% מהגבוהים באזור! בחצור בית ספר מנגן, גן טיפולי, כיתות חינוך מיוחד, שלוחה לימודית של חיל האוויר ושיעור מתגייסים גבוה!
קרא עוד...
14:04 (27/07/17)
תגובות: 0   צפיות: 3
קהילה צומחת וחזקה עם שיעור גירושין הנמוך בארץ-חצור הגלילית
על פי נתונים שהתפרסמו בשבוע שעבר, ע"י הנהלת בתי הדין הרבניים חצור הגלילית ותל מונד הן הרשויות המקומיות אשר בהן מספר המתגרשים הנמוך ביותר מבין מועצות, רשויות ועיריות בכל הארץ. האוויר והאווירה הקהילתית בחצור, שומרות על המשפחה!
קרא עוד...
13:26 (27/07/17)
תגובות: 0   צפיות: 8
מכרז ביצוע לפרויקט החניות הגדול - יוצא לדרך!
החברה הכלכלית חצור, שהוקמה במטרה להיות זרוע הביצוע של עבודות תשתית ובנייה בחצור הגלילית,הוקמה לפני מעט יותר משנה כחלק מהחלטת הממשלה. מאז הקמתה עוסקת החברה הכלכלית בתכנון פרויקטים כגון שוק הקארדו, שער לחצור, שיפוץ מרכז רסקו ועוד. לראשונה יוצא מכרז לביצוע ותהליך העשייה מתרחש הלכה למעשה!
קרא עוד...
13:16 (27/07/17)
תגובות: 0   צפיות: 9
לראשונה בהיסטורית המועצה "חצור הגלילית"-יושקעו מעל 56 מיליוני שקלים למען רווחת התושבים ופיתוח הישוב!
במועצה הוחלט לשים את התושב וצרכיו במרכז וכך אכן מיושם הלכה למעשה. לראשונה, בזכות התזרים החיובי ובעקבות התייעלות המועצה, בראשותו של מר' שמעון סויסה, הוכרזה המועצה כ"רשות יציבה" לאחר שנות גירעון רבות. הכרזה זו, מאפשרת למועצה לבצע השקעה מרחיקת לכת, בשיפור השירותיים המוענקים לתושבים, בתחומים שונים. ביום ראשון התכנסה ישיבת הנהלת המועצה אליה הוזמנו התושבים. בישיבה הוצגו הפרויקטים שהסתיימו, פרויקטים בתהליכי ביצוע ופרויקטים מתוכננים-עלות כלל הפרויקטים מסתכמת בכ- 56,475,000 ₪! היכולת לפעול בסדר גודל זה, נעוצה בהצלחתה הכלכלית של המועצה, באיגום משאבים ממקורות שונים וההכרזה על המועצה כ"רשות יציבה".
קרא עוד...
11:28 (11/06/17)
תגובות: 0   צפיות: 37
ממשיכים לעשות סדר בחצור הגלילית
החל מיום חמישי ה-1.6 החלה המועצה המקומית באכיפת איסור חנייה של אוטובוסים ומשאיות מעל ל-10 טון ברחבי היישוב בין השעות 16:00 עד 9:00 וכבר עם התחלת האכיפה נוכחנו לשיתוף פעולה מצד הנהגים. בתחילת השבוע נפגשו הנהגים עם ראש המועצה שהראה להם את צילומי מצלמות הבטיחות והרגיע אותם. לצורך חניית כלי הרכב הוקצו 3 מגרשים: חניית אצטדיון הכדורגל, חנייה ברחוב בן-ציון נתניהו- סמוך לבית הספר קול יהודה וחנייה ליד בנק הפועלים באזור התעשייה.
קרא עוד...
11:22 (11/06/17)
תגובות: 0   צפיות: 12
מסיימים את עונת הכדורגל 2016-2017
השבוע התקיים טקס סיום עונת הכדורגל של ילדי חצור. מגיע רוב תודות לאנשים שלקחו חלק מהעונה המרהיבה הזו ופועלים על מנת לקדם את הכדורגל בחצור: ליושב ראש העמותה דני בן עזרא, למזכיר העמותה מוטי עייש, לצוות המאמנים ג'קי מלול, יהודה חטואל וטל אסור, מנהלי הקבוצה אבי שאשא, שגיב סויסה וגבי אלול, ההורים והשחקנים הצעירים.
קרא עוד...
09:07 (04/06/17)
תגובות: 0   צפיות: 6
18:35 (29/01/17) עידן לב רן
ממשיכים לעשות סדר לביטחון ורווחת התושבים
בתום חודשי הסברה, הדרכה והכוונת הציבור תחל המועצה המקומית חצור הגלילית בפעולת אכיפה בתחומים הבאים:אכיפת חניות, תאסר חניית אוטובוסים ומשאיות (מעל 10 טון) ביישוב, שכונת נווה הרים תהפוך לחד סיטריתיאסר עישון במקומות ציבוריים (בדגש על קניון גליל עליון ומוסדות ציבור)
קרא עוד...
15:57 (26/12/16)
תגובות: -1   צפיות: -1