קרית החינוך אורט חצור הגלילית עוסקת ברצף החינוכי מכתה א ועד כתה י"ד. בקרית החינוך לומדים תלמידים המגיעים אלינו מהגן ואליהם מצטרפים בהמשך שוחרי חיל האוויר מהאזור כולו: מושבים, קיבוצים , ערים קרובות ורחוקות.
בנוסף אנו מכשירים בשנים של י"ג- י"ד הנדסאי אלקטרוניקה המתגיסים היישר איל המערך הטכנולוגי המתקדם שלך חיל האוויר.
אנו באורט חצור מאמינים שגישה אישית ותפירת "חליפה" פדגוגית המותאמת לכל תלמיד וצרכיוף, היא הדרך המובילה אותו להצלחות. אנו לא מנשירים תלמידים שאינם מצליחים אלא מוצאים את הדרכים להביא כל תלמיד למצות את כישוריו ויכולותיו במסגרתינו ולשמחתנו ההצלחות הן רבות .

כמעט 80% מתלמידנו מסיימים את לימודיהם עם תעודת בגרות מלאה, 95-1–% , תלוי במחזור- מתגייסים לצה"ל, חלק גדול מהם לתפקידי פיקוד, הדרכה וקצונה, כ- 25% מתלמידנו תורמים שנה נוספת מחייהם לפני הגיוס לצה"ל בשנת שירות ובמכינות. תלמידנו מתחנכים על ערכים של נתינה ועזרה לזולת. קהילת קרית החינוך כוללת הורים, תלמידים , דמויות רבות נוספות מהקהילה וכמובן את הצוות המקצועי והמסור של הקריה.
אנו מאמינים כי תלמיד שטוב לו – מצליח וכך מרגישים התלמידים אצלנו.
בקרית החינוך אנו מפעילים תכניות ייחודיות המעצימות את התלמידים בתחומים שונים: חינוך לפסגות, פותחים עתיד, מצרף, סחל"ב בהסטוריה , מנהיגות רואים רחוק, מחוברים- לניצולי השואה, שומרי מסך למניעת בריונות ברשת ועוד.